Na de tosti met gerookte zalm kreeg ik ineens visioenen van een super tosti Hawaii. Eentje die dubbel belegd is, mega fout en zo lekker! Dit recept bewijst dat lekker eten niet moeilijk hoeft te zijn. Lekker kan juist heel erg simpel zijn. Neem een broodje met ham en gesmolten kaas.
Super tosti Hawaii
Een echte tosti moet wat mij betreft drie ingrediënten bevatten: ham, veel gesmolten kaas en natuurlijk ketchup! Die mag niet ontbreken. De dikke plak verse warme ananas ertussen is bonus. Deze Hawaii tosti is dubbel zo goed. Dubbel ketchup, dubbel ham, dubbel ananas en (misschien wel het lekkerste) dubbel zo veel kaas!
Super Tosti Hawaii
Ingrediënten:
- 2 witte boeren boterhammen
- 1,5 eetlepel ketchup
- 2 plakken ham
- 2 grote plakken jonge kaas
- 2 ringen verse ananas
Bereiding:
- Grill de boterhammen in een broodrooster, grillpan of oven krokant.
- Verwarm de oven voor op 180 ºC en bekleed een rooster of bakplaat met bakpapier.
- Besmeer de bovenkant van de getoaste boterhammen met ketchup. Beleg dit met een plak ham, leg daarop de ananas en maak het af met de kaas. Leg het de ene belegde boterham op de andere.
- Verwarm de super tosti hawaii 15 minuten in de oven.
© All rights reserved www.brendakookt.nl - Brenda Kookt!
Wat een goed idee zeg, nooit aan gedacht! Het lijkt me heerlijk en perfect voor de zondag!
Hoi Brenda,
Ik had het leuke workshop gevonden op zaterdag 6 mei j.l. en in het kookboek dat ik gekocht had zijn er lekkere gerechten die ik wel ga klaarmaken.
En het wijnproeverij was ook goed bevallen.
Heerlijk allemaal,
Mvg,
Legi Schoonbeek – Martowidjojo